Dostupné jazyky

Angličtina

Čeština
Francouzština
Lingua Academy Spanish
Španělština

Němčina

Online výuka

Nabízíme mimoškolní online kurzy s našimi vysoce kvalifikovanými učiteli angličtiny, češtiny, francouzštiny, němčiny a španělštiny. Kurzy online se vyučují pouze v době školního vyučování. Ceny začínají na 500 Kč za 30 minutovou lekci. Pokud máte zájem o více informací, můžete nás kontaktovat zde.

Přihlásit se

Jazykové kroužky Angličtiny

Nabízíme mimoškolní skupinové kurzy angličtiny pro základní školy v celé České republice. Studenti mají 12 lekcí za školní pololetí. Ve třídě je minimálně 8 studentů, maximálně 12. Výuka trvá 60 minut. Cena je 4 400 Kč za semestr. Pokud máte zájem o více informací, můžete nás kontaktovat zde.

Přihlásit se

Doučování

Nabízíme doučování 1:1 pro studenty, kteří si přejí soukromou výuku doma nebo ve škole s našimi vysoce kvalifikovanými lektory angličtiny, češtiny, francouzštiny, španělštiny a němčiny. Výuka je přizpůsobena individuálním potřebám studentů. Kontaktujte nás, prosím, ohledně cen. Pokud máte zájem o více informací, můžete nás kontaktovat zde.

Přihlásit se

Příprava na zkoušky

Nabízíme přípravu k níže uvedeným zkouškám Cambridge English Qualifications

Více informací o Cambridge English Language Qualifications:

Naše kurzy se řídí Společným evropským referenčním rámcem (SERR), mezinárodním standardem pro popis jazykových schopností.

Letní tábor Lingua Academy 

Přidejte se k našemu letnímu táboru Lingua Academy, kde se konají zábavné a vzrušující aktivity pro děti ze základních škol ve věku 6-11 let.Téma našeho táboru je založeno na poznávání různých kultur a výhodách mnohojazyčnosti v globálním světě. Pro registraci nás kontaktujte zde. Pro více informací o nadcházejících termínech a místech v Praze klikněte zde.

Zaregistrovat

Pro další informace o cenách nebo jakékoli jiné dotazy nás prosím kontaktujte.